Děj hry

13. července 2018 v 18:14
Hra Lumos! se odehrává v prostředí Harryho Pottera, pár měsíců po porážce lorda Voldemorta (1983) - tedy v době předcházející knihám. Svým dějištěm není omezená pouze na Bradavický hrad - můžete hrát za studenty a zaměstnance školy, ale i zaměstnance ministerstva a jakékoliv jiné čarodějky a kouzelníky ve Spojeném království.
Oproti původnímu materiálu ve hře bude pár změn pro snadnější hru - největší je ta, že Bradavice jsou svým studentům a profesorům otevřené i přes prázdniny, za účelem doučování nebo jen pro studenty, kteří si přejí zůstat ubytovaní na škole.

Můžete si vytvářet vlastní originální postavy, a s respektem k předloze hrát i za postavy z knih - je to jen na vás! Pokud jste knihy Harryho Pottera nečetli a viděli jste jen filmy nebo jejich část, registraci to nebrání - spoluhráči a správci vám rádi při hře poradí pokud vám něco nebude jasné, nebo když z filmů budete znát informace které jsou v knižní předloze jinak.

Hra sama o sobě nemá pevně daný děj který budou hráči muset následovat, její součástí ovšem budou herní události (eventy) moderované správcem nebo některým z hráčů - ať už události vymyšlené pro konkrétní postavy, nebo herní večírky a akce pro celou místnost. O těchto událostech budou vždy informace na webu místnosti - ať už jako forma upozornění před tím než se event odehraje, nebo pro informování hráčů co se ho jich nemohli účastnit.

Pokud si nejste jistí zda budete moci navštěvovat hru každý den, nevadí - počítáme s tím že naši hráči chodí do školy nebo do práce, nebojte se tedy že vaše registrace bude po dvou dnech neaktivity smazána. Pokud ovšem víte že budete dlouhodobě na hře neaktivní, upozorněte na to správce při registraci.


Změny oproti knihám, které se ve hře odehrály:

  • Sirius Black byl na podzim roku 1983 propuštěn z Azkabanu poté, co byl v okolí pozemků školy objeven a poté zatknut Peter Pettigrew, kterého měl Black spolu s tuctem mudlů zavraždit. Black je tedy na svobodě, ovšem přesto že je kmotrem Harryho Pottera, souhlasil s tím aby zůstal Harry u svých příbuzných Dursleyových kvůli jeho bezpečí.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama