Elodie - Evelyn Pendragon

14. července 2018 v 17:11 |  Postavy

Nick: Elodie
Jméno: Evelyn Pendragon
Věk: 24
Profese: Profesorka Dějin čar a kouzel
Hůlka: 12", cypřišové dřevo, blána z dračího srdce

O postavě: Evelyn Pendragonová je jednou z nejmladších členek profesorského sboru. Vyučuje dějiny čar a kouzel které pro ní byly vždy velkou vášní - ze začátku především díky její čistokrevné kouzelnické rodině, která byla na historii svou a svého druhu náležitě hrdá, a své bohatství do dnešní doby rozšiřuje obchodem s historickými kouzelnými předměty a uměním. Sama chtěla v obchodu rodičů pokračovat a převzít ho po nich, ovšem ani po studiu dějin a umění navazujícím na její studium v Bradavicích jí odmítli něco takového povolit. Dědicem majetku a tedy i podnikání svých rodičů má být její starší bratr Thomas, kterého by ale nic nemohlo zajímat méně, a živí se jako dnes extrémně slavný herec v Londýnském kouzelnickém divadle.
Sama se ale odmítla vdát a nechat své vzdělání k ničemu, a poté co si udělala několikaměsíční dovolenou v podobě cesty kolem světa se vrátila do Anglie, a ucházela se o místo profesorky dějin v Bradavicích. V té době už byla válka s Vy-víte-kým v plném proudu a rozhodně se nevyhla jí ani její rodině. Rodiče se k Pánovi Zla nepřidali, ovšem rozhodně to neznamenalo že ho nepodporovali, a po jeho zmizení se nevyhnulo vyšetřování bystrozory ani jim.
Je povahou nekonfliktní, společenská a bystrá, ale také pořádně tvrdohlavá a v některých věcech i dost naivní a idealizující svět. V době kdy chodila na školu hrála v posledním ročníku za Zmijozelský famfrpálový tým střelkyni (k nevoli svých rodičů ale s podporou bratra který jí dokonce zakoupil koště) a dodnes je kromě "nudné" historie a zábavných faktů o umění 16tého století i velkou fanynkou famfrpálu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama