Elodie - Thomas Pendragon

14. července 2018 v 21:06 |  Postavy

Nick: Elodie
Jméno: Thomas Pendragon
Věk: 34
Profese: Herec
Hůlka: 12", borovicové dřevo, blána z dračího srdce

O postavě: Thomas Pendragon - dědic bohatého čistorkevného rodu, celebrita a hvězda kouzelnického divadla která se hned několikrát objevila na titulní straně Týdeníku čarodějek. Starší bratr Evelyn Pendragonové, profesorky na Bradavické škole čar a kouzel, a všehovšudy obdivovaný, sympatický a okouzlující muž.
Který si v soukromém životě určil podle všeho jeden hlavní cíl, a to aby se z něj zbytek rodiny Pendragonových zbláznil.
Thomas je povahou otevřený, příjemný a opravdu sympatický člověk, i když zároveň tak jak je pro jeho kolej Zmijozel typické i vynalézavý, úlisný a cílevědomý. Má ale své hranice za které by nešel, které se dají poměrně snadno určit tím zda by věc kterou se chystá provést mohla zapříčinit jeho vydědění, nebo ztrátu sympatií jeho milovaných fanoušků. Necítí zrovna lásku ke svým staromódním rodičům kteří se přiklání k ideologii Vy-víte-koho a kteří se mu snažili celý život nalinkovat a udělat si z něj svou loutku a perfektního dědice, který je poslechne na slovo - a nejspíš proto se místo budoucího obchodníka se vším cenným stal raději hercem, i přes jejich obrovské protesty. Co ale můžou dělat. Jiného mužského dědice nemají~
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama