FAQ - nejčastější dotazy

21. července 2018 v 10:20
►1◄ Kde a kdy se hra odehrává?
Hra se odehrává v reálném čase, v roce 1982 (tzn. je-li v reálu červenec, i ve hře je červenec - jen je posunutý rok), v prostředí kouzelnické Anglie. Odehrává se tedy před dějem knížek. Hra není limitovaná na Bradavice.

►2◄ Je hra soukromá?
Ne, hra rozhodně není soukromá. Vítáme každého nového hráče!

►3◄ Můžu si napsat registraci za *jakékoliv magické nebo obyčejné zvíře*
Ne, zvířata nemůžou být hlavní registrovanou postavou - můžete za ně hrát pouze pokud to jsou mazlíčci vašich postav, nebo NPC.

►4◄ Kolik postav si můžu zaregistrovat?
Můžete si zaregistrovat libovolný počet postav, pokud jste si jistí, že za všechny stihnete hrát. Také je vhodné si nezaregistrovat více než dvě postavy na posty, které jsou omezeny počtem - ať jeden hráč nehraje za polovinu učitelského sboru, a nevezme tak možnost za profesora hrát všem ostatním hráčům.

►5◄ Můžu hrát za mudlu?
Ano, ale! musí se pohybovat v kouzelnickém světě. Hra se odehrává v prostředí kouzelnické Anglie, a postava mudly který o kouzlech nemá ani tušení a nijak s nimi nepřijde do styku by nedávala smysl.

►6◄ Můžu naplánovat vlastní event?
Ano - je potřeba se dohodnout se správcem jestli děj eventu dává smysl nebo se nekříží s něčím jiným ve hře, ale můžete si naplánovat a zorganizovat vlastní event, s možností nechat si k němu na web uveřejnit článek s upozorněním na jeho konání apod.

►7◄ Je možné si napsat registraci za postavu z knihy, ale upravit ji tak aby mi vyhovovala?
Ne. Ve hře se snažíme o co nejvěrnější napodobení atmosféry světa čar a kouzel - rozhodně si každý hráč může napsat registraci za postavu z knížky, ale musí ji hrát věrně jejímu charakteru. Není problém si napsat svou vlastní originální postavu, která je ale tou původní kterou jste chtěli upravit inspirovaná. Chcete hrát postavu Severuse Snapea, ale chcete na ní změnit některý důležitý povahový rys, nebo bod v minulosti? Napiště si vlastní originální charakter který je mu podobný a podobně vypadá, ale se změnami které u něj chcete a s jiným jménem.


Zatím ve výstavbě - pokud máte nějaké otázky, napište je správci nebo zde do komentářů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama