Josephine - Meadow Ivy

29. července 2018 v 15:45 |  Postavy
Nick: Josephine
Jméno: Meadow Ivy
Věk: 25 let
Profese: Profesorka Bylinkářství
Hůlka: 13 palců, jasanové dřevo, blána dračího srdce

O postavě: Meadow, jednoduše Mea, se narodila do čarodějnické rodiny. Rodina Ivy má dlouhou historii, jelikož tam, kde se Mea narodila, byli už dlouhá léta uznávanými kouzelníky. Jelikož jméno Ivy znamená také Břečťan, prapradědeček Meadow dokonce nechal udělat rodinný erb, s břečťanem, a ten můžete vidět i jako malou napodobeninu na náhrdelníku, který Meadow nikdy nesundává. Rodina Ivy a tedy i Meadow však nepochází z Anglie, ale z jižní Itálie. Mea je tedy napůl Italka - její otec byl první v rodině, kdo studoval kouzelnickou školu v Bradavicích, kde potkal angličanku Lenu, která je matka Meadow.
Mea také studovala v Bradavicích, a jako otec i matka byla z Havraspáru. Už odmalička ji jako kouzlem šlo bylinkářství - její babička říkala, že péče o rostliny byla v rodině tak rozšířená, už jen kvůli spojitosti s jejím jménem. Mea se vyznala v rostlinách od plevelu, po léčivé rostliny až k těm smrtícím. Bavilo ji pěstovat a starat se o byliny všeho druhu, a tak po vystudování Bradavic odjela na několik let cestovat po světě, kde poznávala rostliny a byliny, o kterých se zatím vždy jen dočetla v knihách. Když se vrátila, na rok se odstěhovala do Itálie, kde žila se svým starším bratrem jménem Matteo, ten byl výborný letec, avšak po vystudování Bradavic nechal famfrpálu a spíše se chtěl usadit.
Meadow byla ráda, že je doma v Itálii, ale po nějaké době se začala nudit. Přišlo ji, že se dále nerozvíjí. A tak si podala přihlášku zpátky do Bradavic, ale tentokrát jako profesorka Bylinkářství.

Ohledně povahy - Meadow je mladá žena s velkým srdcem. Je velmi přátelská a otevřená všem novým možnostem, ráda se zapojuje do konverzací, ale nerada je středem pozornosti. Je nápomocná a obětavá, možná trochu tvrdohlavá, ale to jí nenamluvíte. Je veselá a usměvavá, avšak když má špatný den, umí být zamlklá, nepříjemná až přísná.
Má siamskou kočku Lunu, kterou má už od kotěte. Našla ji doma v Itálii, když ji na balkóně okusovala orchidej.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama