Pravidla místnosti

13. července 2018 v 18:38
S registrací na serveru Chatujme a tedy i při registraci do hry souhlasíte s dodržováním pravidel Chatujme.cz - tato pravidla naleznete ZDE. Na jejich porušení budete poprvé upozorněni, a pokud v porušování budete pokračovat, následuje i "vykopnuti" z místnosti a hry.

  • Na místnosti je zakázáno hrát hry s tématem 18+ kdekoliv jinde než v šeptu. Kroťte se také s vulgarsimy - pokud je používá váš charakter ve hře, prosíme alespoň o cenzuru *.
  • Registrací se zavazujete k tomu že nebudete narušovat hru a chod místnosti, a k dodržování pravidel slušného hraní. Tzn. dodržování křišťálové stěny, nezasahování do rozehraných her když si to hráči nepřejí, hra na boh a tak dále.
  • Při hraní jakékoliv postavy musíte dodržovat charakter, který jste u ní napsali do registrace - obzvlášť jde-li o postavu z knížky. Vlastní postavu a její registraci je možné do určité míry dodatečně opravit a změnit.
  • Musíte dodržovat prostředí hry - hrát tedy podle pravidel světa Harryho Pottera, není-li řečeno že se některý konkrétní fakt z canonu mění (např. otevření Bradavic i o prázdninách).
  • Limit postav na jeden nick neexistuje - pokud ovšem stíháte za všechny registrované postavy hrát. Pokud ne, a máte zaregistrovanou např. postavu profesora nebo původní postavu z knih, má správce právo po určité době neaktivity (cca dva týdny) post této postavy uvolnit. Pokud ho jiný hráč nepřevezme, a vy se do hry vrátíte, můžete svou postavu obnovit. Pokud se vrátíte a jiný hráč už post převzal, zůstává jemu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama