Září 2018

4. Novinky - Odemčení místnosti

29. září 2018 v 12:31 Novinky

Zdravím!

Jak jste si jistě všimli, na místnosti právě proběhla jedna velká změna - doposud byla místnost zamčena pod heslem přístupným jen registrovaným hráčům, nebo odemčená každý pátek ke dni otevřených dveří. Místnost byla pod heslem hlavně za cílem dopřát hráčům při hraní soukromí od náhodných návštěvníků kteří RP neznají, nebo přišli jen za cílem rušit a posmívat se - což se bohužel opravdu stává, obzvlášť u tak známého tématu jako Harry Potter.

Bohužel to ale mělo za následek i menší návštěvnost od lidí co by hru zvažovali, ale nechtělo se jim psát o heslo správci nebo se rovnou registrovat, a to je prostě škoda. Hra tak sice má hráče, ovšem na místnosti není tolik herní i mimoherní aktivity kterou tak potřebuje pro rozvoj a rozjezd pořádné hry. Místnost tedy od dnešního dne nebude zamčená pod heslem a byla ustálena, aby odkaz v menu byl funkční i když jsem v práci a nemůžu já nebo někdo jiný založit. Stále ale trvá nulová tolerance k lidem kteří se budou snažit hru nějakým způsobem cíleně kazit.

Každý kdo by se chtěl na nově odemčenou hru podívat, popovídat si nebo má zájem o registraci je tedy rozhodně vítaný, a může nás navštívit!
Přeji hezký zbytek víkendu,
Elodie.

3. Novinky

22. září 2018 v 14:41 Novinky

Zdravím!

I přes neaktivitu na webových stránkách je hra stále zakládána, a stále přijímáme nové hráče!
Aktuálně probíhají každý pátek Dny otevřených dveří, kdy místnost kde se hraje není zamčená pod heslem a může nahlédnout každý kdo má o hru zájem, nebo je jen zvědavý.
Také se z důvodu neaktivity uvolnily dva profesorské posty, a to konkrétně místa profesorů Bylinkářství a Obrany proti černé magii. Pokud se neaktivní hráči vrátí a budou chtít nadále za tyto postavy hrát, své místo můžou získat zpátky - pokud si je do té doby nezamluví a nenapíše si pro ně registraci jiný hráč.
Připomínám také možnost odesílání dotazů skrze Zpráva autorovi vlevo v menu. Máte tak možnost rychle napsat na můj soukromý email dotaz ohledně hry - jen bych ráda upozornila že pokud do vzkazu nedáte žádný kontakt, nemůžu vám odpovědět. V takovém případě dočasně uveřejním odpověď sem na web, ale během několika hodin / dnů smažu.

Přeji hezký zbytek dne,
Elodie

Anniem - Kathrine Rider

7. září 2018 v 18:51 Postavy
Nick: Anniem
Jméno: Kathrine Rider
Věk: 28 let
Profese: Profesor, Studium starodávných run
Hůlka: Cypřišové dřevo, žíně jednorožce, 10¼ palce dlouhá

O postavě: Kathrine je velmi optimistický člověk, ze kterého pozitivní nálada jen září. Věčně se usmívá jako sluníčko, přestože třeba nemá svůj den. Její matka jí totiž naučila, že není důležité, jak se cítí ona, ale lidé kolem a že by je neměla zatěžovat emoci, kterými je obklopena. Sama dodnes netuší, zda je matčino tvrzení správné, ale řídí se jím dodnes. Snaží se najít vždy několik možností, je přemýšlivá a cílevědomá (někdy to je až trochu nadlidské). Loajalita se při její vnitřní charakteristice nesmí opomenout. Kathrine už od raného věku neumí prosazovat svůj názor, proto měla na škole - studovala v Krásnohůlkách, kde úspěšně složila zkoušky NKÚ i OVCE - menší obtíže. Nikdy nebyla tolik oblíbená a popravdě ji to ani nevadilo. Nejde úplně říct, že by se veřejnosti stranila, ale zase na druhou stranu ji nevyhledávala a raději byla s pár blízkými/známými. Kathrine má velmi ráda děti, ona je přímo zbožňuje. :-)