4. Novinky - Odemčení místnosti

29. září 2018 v 12:31 |  Novinky

Zdravím!

Jak jste si jistě všimli, na místnosti právě proběhla jedna velká změna - doposud byla místnost zamčena pod heslem přístupným jen registrovaným hráčům, nebo odemčená každý pátek ke dni otevřených dveří. Místnost byla pod heslem hlavně za cílem dopřát hráčům při hraní soukromí od náhodných návštěvníků kteří RP neznají, nebo přišli jen za cílem rušit a posmívat se - což se bohužel opravdu stává, obzvlášť u tak známého tématu jako Harry Potter.

Bohužel to ale mělo za následek i menší návštěvnost od lidí co by hru zvažovali, ale nechtělo se jim psát o heslo správci nebo se rovnou registrovat, a to je prostě škoda. Hra tak sice má hráče, ovšem na místnosti není tolik herní i mimoherní aktivity kterou tak potřebuje pro rozvoj a rozjezd pořádné hry. Místnost tedy od dnešního dne nebude zamčená pod heslem a byla ustálena, aby odkaz v menu byl funkční i když jsem v práci a nemůžu já nebo někdo jiný založit. Stále ale trvá nulová tolerance k lidem kteří se budou snažit hru nějakým způsobem cíleně kazit.

Každý kdo by se chtěl na nově odemčenou hru podívat, popovídat si nebo má zájem o registraci je tedy rozhodně vítaný, a může nás navštívit!
Přeji hezký zbytek víkendu,
Elodie.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama